Mälarsalen stockholms danspalats

NYHET! Foxtrot avancerad med Cecilia Ehrling

Vill du finslipa dina kunskaper i foxtrot i vår? Söndag 15 mars 2015 startar 7-veckorskursen i Foxtrot avancerad under ledning av Cecilia Ehrling.

Vill du ha en ny utmaning och få nya idéer i dansstilen foxtrot – då är det här kursen för dig. Den här kursen är inriktad på teknik och kräver att du dansat ett bra tag. Här jobbar ni med nyanser och detaljer, för att förbättra helheten i dansen.

Cecilia Ehrling leder 7-veckorkursen i foxtrot avancerad, en kurs och nivå som efterfrågats av många. Kursen passar dig som dansat foxtrot i minst två år och som känner sig bekväm och säker i dansen. Mer info om kursen hittar ni under ”Info/boka”-knappen längre ned.

title=

Pris: 1200:-/person eller 1950:-/par vid bokning och betalning innan den 12 mars. Därefter gäller ordinarie pris, 1300:-/person.

För mer info samt för att boka kursen, klicka på bokningslänken nedan:

Boka aktiviteter och artiklar

title=

Rabatterbjudande!

Boka både Cecilias 7-veckorskurs med start 15 mars, samt Eftermiddagskursen i Foxtrot avancerad, 1 mars med Tony Irving och få 50:- rabatt.

Boka aktiviteter och artiklar